• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

 
  “MADENCİLERE VEFA BORCUMUZ VAR”
  “ENGELLİ BİREYLER HAYATIN HER ALANINDA VAR OLMALI”
  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Üyesi, AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Türkiye’nin; savunma, havacılık ve uzay teknolojilerinde her geçen gün söz sahibi bir ülke haline geldiğini söyledi.
  “ÖĞRETMEN GELECEĞİN MİMARIDIR”
  Milletimizin ve tüm İslam âleminin Mevlit Kandili'ni kutluyor, birliğimize, beraberliği
  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve aziz şehitlerimizi rahmet dilekleriyle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükran duygularıyla anıyor, tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, AK Parti Manisa Milletvekilleri ve Türkiye Maden İşçileri Sendikası işbirliği ile işçilerimizin hakkı olan kıdem tazminatı alacaklarının tamamı ödenmiş olacaktır.
  “Gazilerimiz için ne yapsak az”
Arşiv >>  
MUHTARLARIMIZ, BİZ SİYASİLERİN SAHADA EN YAKIN MESAİ ARKADAŞLARIDIR
Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerken, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bütün kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım
18.10.2018
19.09.2018
Soma ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılında, Milletimizin bir daha işgal altındaki o karanlık günleri yaşamaması dileğiyle tüm hemşerilerimin Kurtuluş gününü tebrik ediyor, kurtuluş yolunda canlarını seve seve feda eden şehitlerimize ve Gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum
Kırkağaç ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılında, düşmanların topraklarımızdan kovulmasında canları pahasına mücadele eden kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, bütün Kırkağaçlı hemşerilerimin kurtuluş bayramını kutluyorum.
11.09.2018
11.09.2018
... 10 ...