• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

 
  “MADENCİLERE VEFA BORCUMUZ VAR”
  “ENGELLİ BİREYLER HAYATIN HER ALANINDA VAR OLMALI”
  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Üyesi, AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Türkiye’nin; savunma, havacılık ve uzay teknolojilerinde her geçen gün söz sahibi bir ülke haline geldiğini söyledi.
  “ÖĞRETMEN GELECEĞİN MİMARIDIR”
  Milletimizin ve tüm İslam âleminin Mevlit Kandili'ni kutluyor, birliğimize, beraberliği
  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve aziz şehitlerimizi rahmet dilekleriyle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükran duygularıyla anıyor, tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, AK Parti Manisa Milletvekilleri ve Türkiye Maden İşçileri Sendikası işbirliği ile işçilerimizin hakkı olan kıdem tazminatı alacaklarının tamamı ödenmiş olacaktır.
  “Gazilerimiz için ne yapsak az”
Arşiv >>  
-ÖZKAN,YAŞLILARIMIZ SAYESİNDE YAŞAM DEDİĞİMİZ YOLDA ÖNÜMÜZE UMUTLA BAKIYORUZ -ÖZKAN, BÜYÜKLERİMİZ, BİZLERE GEÇMİŞTEN GELECEĞE IŞIK TUTAR -AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZKAN’DAN 18-14 MART DÜNYA YAŞLILARA SAYGI HAFTASI MESAJI
18 MART ÇANAKKALE, YENİDEN ŞAHLANIŞIN TARİHİ VE YERİDİR
20.03.2019
17.03.2019
- CEFAKÂR VE FEDAKÂR SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR - BİR ÜLKEDE SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE SUNUCULARI YOKSA UMUT DA YOKTUR.
Milli Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabulünün 98. yıl dönümünü kutluyorum
14.03.2019
11.03.2019
 6  ...