• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

 
  “MADENCİLERE VEFA BORCUMUZ VAR”
  “ENGELLİ BİREYLER HAYATIN HER ALANINDA VAR OLMALI”
  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Üyesi, AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Türkiye’nin; savunma, havacılık ve uzay teknolojilerinde her geçen gün söz sahibi bir ülke haline geldiğini söyledi.
  “ÖĞRETMEN GELECEĞİN MİMARIDIR”
  Milletimizin ve tüm İslam âleminin Mevlit Kandili'ni kutluyor, birliğimize, beraberliği
  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve aziz şehitlerimizi rahmet dilekleriyle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükran duygularıyla anıyor, tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, AK Parti Manisa Milletvekilleri ve Türkiye Maden İşçileri Sendikası işbirliği ile işçilerimizin hakkı olan kıdem tazminatı alacaklarının tamamı ödenmiş olacaktır.
  “Gazilerimiz için ne yapsak az”
Arşiv >>  
AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan Manisa ilinin kurtuluşunun 96. Yıldönümü sebebi ile mesaj yayınladı.
“ECDADIMIZ BİZLERE BU ÜLKEYİ, DİN, DİL, IRK GÖZETMEKSİZİN OMUZ OMUZA BİRLİKTE MÜCADELE EDEREK EMANET ETMİŞTİR”
07.09.2018
29.08.2018
ÖZKAN: HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK; KAYNAŞMA, KARDEŞ OLMA, BİR OLMA, İRİ OLMA, DİRİ OLMA, VE HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLMA ZAMANIDIR
AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan: “14 Ağustos 2001 günü Türk demokrasi tarihinde yeni bir dönemin başlangıcı, karanlıktan aydınlığa çıkışın ilk adımı olmuştur”
16.08.2018
13.08.2018
... 11 ...